מדור משפחה והורות


בילוי בשעות הפנאי לנשים


כאישה, את עוברת לידות וכידוע לידות זה דבר שאינו פשוט ולכן מגיע לך להתפנק מדיי פעם ולבלות זמן איכות עם עצמך או חברות.

נשים אוהבות לפנק את עצמן בכל זמן פנוי, ולמה לא בעצם?
למה שלא תעשי זאת בעצמך, ותקחי לעצמך מעט זמן פנוי מגידול הילדים, מהקריירה, מארגון ונקיון הבית.
פשוט תצאי לבלות או לעסוק במשהו שיעשה לך אווירה טובה ונעימה ויטעין אותך בארנגיות מחודשות להמשיך את עיסוקיי היומיום בצורה טובה יותר.

תוכלי לבחור ללכת לספא- אם זה עם אמא שלך, חברה טובה, או כמה חברות, או אפילו עם בתך (אם עברה גיל מסויים). אין כמו לקחת פסק זמן לשבת להירגע בספא ולהתעדכן על החיים אחת של השנייה. מה שייחודי בפינוק הזה הוא שלא תצטרכי לקחת עבורו יום חופש, אפילו תוכלי לקחת הפסקה בת שעתיים בערך מהעבודה או מהעיסוק שלך, ותתפני לעולם של רוגע שלווה וכיף, ותצאי באנרגיות מחודשות.
אפשרות דומה נוספת היא טיפול יופי לעור אצל קוסמטיקאית. אין כמו לחדש את העור וללכת לעשות טיפול כזה או אחר לפנים או לגוף. הטיפול מוציא אותך "חדשה" ונותן תחושה רעננה וטובה.

מצחיק או לא חלק מהמחקרים מראים ששופינג טוב לבריאות :). נשים אוהבות לעשות שופינג, הוא לא חייב להיות חקר בהכרח, אבל הוא מותיר תחושה טובה ו"מנקה את הראש" מעט מחיי היומיום שלך. לכן זה נחמד לצאת עם חברה או מי שתבחרי או אפילו לבד בשעות הנוחות לך לבצע קניות של מוצרים לבחירתך ובתקציב שלך, ולחזור שמחה יותר הביתה.

אם את בענייני כושר, בריאות, או שאת לאחר לידה ומעוניינת להיכנס לכושר או לבצע פעילות גופנית חיונית, יש קבוצות נשים שמתארגנות להתעמלות משותפת בשעות אחר-הצהריים, שבהן תוכלי למצוא את המוטיבציה שאולי קצת חסרה כאשר עושים זאת לבד. יש פעילויות בחוף הים, יש הרקדות, ואפילו הליכות קבוצתיות של נשים. כדאי לברר בנוגע לכך והכל חינמי, כך שאפילו אין לך הוצאה. פעילות גופנית לכל גיל היא דבר חשוב וממצה, נותן אנרגיות ושומר על הבריאות.

בילויים מצויינים חוגים לשעות הפנאי לכולם ובטח שלנשים במיוחד. חוגים מומלצים הם ריקוד למשל.
יש מגוון רחב של חוגי ריקוד כמו: ג'אז, מחול, בלט, היפהופ ועוד. ריקוד הוא תחביב שאם אוהבים אותו אז יש תרומה של ערך מסוף לבריאות ולכושר הגוף , וכמובן להתרוממות הרוח ולכיף שבמפגש החברתי ועוד בונוס זה עיצוב הגוף ושריפת שומנים כיוון שזוהי פעילות גופנית לכל דבר ואפילו יכולה לשפר את סיבולת הלב ריאה.

עוד מנושאים דומים

מקורי

שחור

לבן